Advokatų kontoros SOLVERE

komandos vertybės

Mes prisiimame atsakomybę. Mūsų teisinės žinios tai užtikrina.

Partnerė, advokatė

Telefonas:  +37065286093

El. Paštas: Audrone@solvere.ltadvokate@zemecke.eu , audronekaunas@gmail.com

Kalba:

Lietuvių, anglų, rusų

Advokatė nuo 2014metų, daugiau kaip 15 metų praktinės patirties įvairiose teisinėse veiklose, įskaitant akademinę, notariatą. 

Specializuojasi civilinės ir administracinės teisių srityse. 

Advokato etika ir pagarba, patikimumas, konfidencialumas, sąžiningumas ir principingumas tai kertinės advokato veiklos vertybės. Advokatės patirtis akademinėje veikloje bendradarbiaujant su Europos universitetais padeda sujungti šiuolaikinį teisės mokslą ir praktiką.

Citata:

​Teisės kova su faktu tęsiasi nuo visuomenės atsiradimo laikų. Užbaigti dvikovą, sulydyti tyrą idėją su žmogaus gyvenimo realybe, priversti teisę taikingai įsiskverbti į fakto sritį ir faktą į teisės sritį – štai išminčių darbas. / Viktoras Hugo /

Partneris, advokatas

Telefonas:  +37068673559

El. Paštas: Mantas@solvere.lt , mantas.sriupsa@gmail.com

Kalba:

Lietuvių, anglų, rusų

Advokatas nuo 2012 metų, daugiau kaip 12 metų praktinės patirties valstybės tarnyboje. Akademinėje veikloje nuo 2017 metų.

Specializuojasi civilinės, administracinės, baudžiamosios teisių srityse.

Advokato profesinė garbė ir sąžiningumas yra tradicinės ir esminės vertybės. Šių vertybių laikymais bei teisinio darbo patirtis leidžia pasiekti maksimalių rezultatų. 

Citata:

Visas tiesas lengva suprasti, kai jos atrastos. Svarbu jas rasti. /Galijėjus Galijėjas /

Advokato padėjėjas

Telefonas:  +370 65329160

El. Paštas: Marius@solvere.lt , kaleckas.marius@gmail.com

Kalba:

Lietuvių, anglų

Advokato padėjėjas, specializuojantis civilinės teisės srityje (sprendžiant ginčus kylančius iš įvairių sutarčių; atstovaujant klientus paveldėjimo teisiniuose santykiuose, skolų išieškojimo procese tiek teismine, tiek ir neteismine tvarka), taip pat turintis patirties dirbant administracinės teisės, administracinių nusižengimų teisės, aplinkosaugos teisės srityse.

2016 m. įgytas teisės magistro laipsnis ir teisininko profesinė kvalifikacija Vytauto Didžiojo universiteto teisės fakultete bei gautas Michigan State University College of Law transnacionalinės teisės sertifikatas. 2015 m. dalyvavo tarptautinėje Vytauto Didžiojo universiteto ir Texas Tech University vasaros mokykloje.

Lietuvos Jaunųjų advokatų asociacijos narys.

Citata:

Teisių lygybė [dar] nereiškia, kad visi jomis naudojasi, bet kad jos visiems suteiktos. /Seneka/.

Advokato padėjėjas

Telefonas:  +370 63900371

El. Paštas: Gediminas@solvere.lt , cechonasgediminas@gmail.com

Kalba:

Lietuvių, anglų, rusų

Advokato padėjėjas, turintis dugiau nei 6 metus patirties dirbant su skolų išieškojimu, aplinkosaugos teise, statybos ir nekilnojamojo turto teise, verslo ir įmonių teise, paveldėjimo teise, administracine teise. 2015 metais baigęs studijas Vytauto Didžiojo Universitete (Vytautas Magnus University) ir įgijęs teisės magistro kvalifikacinį laipsnį bei 2015 m. Michigan State University College of Law man suteiktas transnacionalinės teisės sertifikatas.

Citata: 

Tiesa – visai ne tai, ką galima įtikinamai įrodyti, bet tai, kas viską daro paprasta ir suprantama. /Antuanas de Sent Egziuperi /